ατενίζει την πόλη της Θεσσαλονίκης και τον Όλυμπο
Εκπαιδευτική Επίσκεψη στο Άουσβιτς – Μπιργκενάου
Οι μαθήτριες του σχολείου μας, Γιβάνη Μαρία, Μανωλοπούλου Θωμαή, Μενέκου Σοφία, Ουρμάνη Αντιγόνη-Μαρία, Παπαδάκη Ασημίνα και Παπαδημητρίου Θεοδώρα κατά την περίοδο 10 έως 12 Ιουλίου 2024 πραγματοποίησαν, υπό την αιγίδα του τμήματος Θρησκευμάτων του Υπουργείου Παιδείας, εκπαιδευτική επίσκεψη στα στρατόπεδα